Atjaunosim savu pazaudēto Omega-6 un Omega-3 taukskābju attiecību. Egita: 29495658

Sveicināti!

Lai kādas būtu šī gada apņemšanās, pārtikas biznesā iesaistītiem (ēdināšana, bāri, maize, uzkodas, saldējums, konditoreja, gaļas, zivju un piena izstrādājumu ražotāji, graudu pārstrādātāji un tirgotāji, saldumu, alus un alkoholisko dzērienu ražotāji un…)vērts ieskatīties savā dokumentācijā jau šobrīd.

Pārliecinieties, ka :

  • jūsu uzņēmuma darbiniekiem  ir  derīgs (datumi, reģistrs,mācību tēmas) apliecinājums par Higiēnas noteikumu(Sanminimuma)  apguvi saskaņā ar MK 545

  • vismaz viens darbinieks ir apguvis HACCP principus un regulāri atjauno šīs zināšanas, jo  ir noteikts, ka Paškontroles sistēma jābalsta uz HACCP principiem, (apliecinājums, mācību tēmas)

  • pārtikas drošības grupas dalībnieki  tiek regulāri  apmācīti ne tikai Higiēnas noteikumos, HACCP, bet arī attiecīgā standarta (BRC,GMP+,ISO 22000,IFS) prasībās (attiecas uz uzņēmumiem, kuri plāno iegūt sertifikātu, jeb ir jau to ieguvuši)

  • esat uzsākuši piegādātāju izvērtēšanu/auditu jeb ieplānojuši tam konkrētu laiku

  • iekšējo auditu plāns ‘nosedz’ visas Paškontroles (HACCP, BRC,GMP+,ISO 22000, IFS) sadaļas un ir vienmērīgi sadalīts gada garumā.

Plānojot efektīvu darbinieku apmācību, ‘inspekcijas’/iekšējās pārbaudes savlaicīgi, jūsu uzņēmums aug konkurētspējā!

Esmu ar jums, lai ‘sastrēgumbrīžos pieslēgtos’!

 Apmācības Higiēnā, HACCP, minēto pārtikas drošības standartu prasībās pie jums uzņēmumā. Praktiska palīdzība dokumentācijā, piegādātāju auditā un jūsu uzņēmuma auditā jeb vienkāršā ikdienas izvērtēšanā, piemēram, pirms aicināt PVD? Tas ir vienkārši –  zvaniet! Sūtiet   e – pastu tūlīt! Vienosimies!www.pardotprieks.lv[email protected]

———————————————————————————————————————————–
Šī informācija ir tā vērta, lai es ar to dalītos!
Ticēt vai nē, lietot vai nelietot – tas gan paliek katra paša ziņā.
Lai automašīna darbotos tai ir nepieciešama atbilstoša degviela. Tas pats attiecas arī uz mūsu ķermeni – tam ir nepieciešamas pareizās
vielas, lai tas optimāli funkcionētu. Dzert ūdeni, jā! Vingrot, jā! Ēst veselīgi, jā! Mēs cenšamies cik vien varam, tomēr….. Kādi ir aktuālākie zinātnes atklājumi?- nepārdomāti lietojot kapsulās, tablešu un šķidrā formā pieejamās Omega 6 un Omega 3 mēs , iespējams, (paši par savu naudu) attālinām veselības stabilizēšanās brīdi.
Izpratnes parādīšanāsMūsu uzturs pēdējo 60 gadu laikā ir krasi mainījies uz sliktāko pusi. Zinātnieki un veselības uzraudzības iestādes arvien vairāk sākušas norādīt uz mūsu nesabalansētu taukskābju uzņemšanu, jo īpaši par pārmērīgu omega-6 (augu eļļas un rūpnieciski apstrādātie produkti) attiecībā pret omega-3 taukskābēm (no treknajām zivīm līdz tradicionālajai pārtikai) patēriņu.
Līdzsvars pret nelīdzsvarotību:
Ar līdzsvaru mēs saprotams attiecību starp omega-6:3 taukskābēm asinīs. Gan omega-6, gan omega-3 taukskābes ir būtiskas mūsu ķer meņa dzīvības procesu norisei. Nelīdzsvarotība,ko rada izmaiņas mūsu uzturā, ir problēma. Pārāk daudz omega-6veicina nelīdzsvarotību.  Pārāk maz omega-3, īpaši bio-pieejamās EPA un DHA taukskābes, rada nelīdzsvarotību. EPA un DHA sekmē normālu sirds funkcionēšanu.
Pirms 1960.gada omega 6:3 attiecība Rietumu pasaulē bija mazāka nekā 4:1. Lai būtu līdzsvars vadošās veselības iestādes
(ieskaitot Norvēģijas veselības ministriju) ieteica attiecību 5:1 vai arī mazāku. Pašlaik Eiropā vidējā attiecība ir 15:1 un bieži
25:1 un vēl lielāka tā ir ASV. Pat tie, kuri lieto omega-3 uztura bagātinātājus, nevar sasniegt līdzsvaru, atspoguļojot attiecības
7:1 (Eiropa) un 18:1 (ASV). Pat cilvēki, kuri visvairāk rūpējas par veselību, atklāj, ka viņiem nav taukskābju līdzsvara
Zinātnes jaunā padziļinātā uzmanības vēršana uz līdzsvaru ietver svarīgo omega-6 un omega-3 taukskābju attiecību.
Mūsu organisms ir ģenētiski ieprogrammēts līdzsvarotu Omega 6 un Omega 3 attiecību. Līdzsvaram zūdot, tas ‘izsit drošinātājus’ –
 Omega-6 ir taukskābe, kas atbildīga organismā par sāpju rašanos, akūtiem iekaisuma procesiem u.tml. Ja Omega-6 ir par daudz, organismā pastāv tāds stāvoklis, ko sauc par slēptajiem iekaisumiem (piem., ja zobu tīrīšanas laikā asiņo smaganas vai cilvēkam ir varikozas vēnas, tās ir dažas no slēpto iekaisumu pazīmēm. ). Slēptie iekaisumi ar laiku ved mūs pa taciņu, kuras galamērķis “hroniskas deģeneratīvas slimības”,  ādas slimības, alerģijas, astma, nespēks, nogurums, svara pieaugums, paaugstināts asinsspiediens, diabēts, alcheimera slimība, spontānie aborti, kas nu kuram iedzimts  – tā ir tikai neliela daļa no mūsdienām raksturīgām saslimšanām. Omega-3 savukārt organismā darbojas kā šo iekaisumu ugunsdzēsējs, un polifenoli, kas ir Balansa eļļas sastāvā, arī ir ar pretiekaisuma darbību. Balansa eļļa dos balansu apmēram 3:1 četru mēnešu laikā, kamēr nomainās pēdējās asins šūnas organismā.
VAI TEV IR VAI NAV LĪDZSVARS?
Zinzino Balance tests var sniegt Tev atbildi. Šis ir vienkāršs, mājas apstākļos veicams, asins parauga tests, kurš pa pastu (speciālā iepakojumā)tiek nosūtīts uz laboratoriju. St.Olavs Universitātes slimnīca Trondheimā, Norvēģijā un vadošās laboratorijas veiks testa analīzi, lai noteiktu tavu taukskābju profilu. Tests uzrādīs tavu uztura sabalansētību. Lai to paveiktu ir nepieciešams mazāk par minūti, un Tu vari anonīmi piekļūt saviem testa rezultātiem tiešsaistē pēc aptuveni 20 dienām.
Balance tests nosaka 11 taukskābju līmeņus  Tavās asinīs ar precizitāti līdz 98%. Jūs uzzināsiet savu omega-3 procentuālo līmeni un jūsu omega 6:3 attiecību, papildus saņemot ziņojumu, lai gūtu izpratni par Tavu  veselību un uzturu. Ja pēc pirmā testa veikšanas Tu atklāsi, ka taukskābju attiecība ir sabalansēta (t.i. 90% vai vairāk), Tu vari lūgt Zinzino atgriezt samaksāto naudu par testu un Balance produktiem.Balance tests ir informatīvs nevis diagnosticējošs tests. Ziņojumā būs izklāstīts tavu taukskābju profila svarīgums un tas sniegts skaidrojumus un ieteikumus par uzturu.Testa rezultāti uzrāda vai Tavs uzturs ir sabalansēts, daļēji sabalansēts vai nesabalansēts. To zinot jūs vari nepieciešamības gadījumā mainīt savu uzturu. Sazinies ar mani [email protected], m.t. 29495658, un es palīdzēšu Tev veikt testu un nosūtīt to analīzēm.

Redziet!! Man Omega6 un un Omega3 ir līdzsvarā!

Balansa eļļā Omega-3 līmenis ir vismaz 2 reizes augstāks nekā jebkurā citā zivju eļļā, un apmēram 6 reizes augstāks nekā krila eļļā. Omega-3 asinīs ir jābūt virs 8% no visām taukskābēm, eļļas no aptiekas dod vidēji 4%. Antioksidanti, ko pievieno aptiekā nopērkamajām zivju eļļām (E vitamīns, C vitamīns, astaksantīns, butilhidroksitoluols (sintētiskais)) ir efektīvi tikai, kamēr eļļa atrodas  pudelē vai kapsulā, jo taukskābes , pēc nonākšanas mutē, kuņģī, asinsritē oksidējas. Dabiski Omegu-3 jūras aļģēs, no kurienes vispār Omega-3 nāk, sargā tāds antioksidants florotanīns, kas tiek novākts zivju eļļas attīrīšanas procesā. Lai taukskābes kaut cik stabilizētu, tām pēc tam pievieno citus antioksidantus. Balansa eļļā ir pievienoti polifenoli no olīvām, kas darbojas līdzvērtīgi florotanīniem un neļauj Omega-3 oksidēties arī asinsritē. Asinsritē taukskābes “ceļo” kopā ar holesterīnu un polifenoliem, kas neļauj “sliktajam” zema blīvuma holesterīnam izgulsnēties pie asinsvadu sieniņām. Eļļu dzerot, līdz ar to labi regulējas holesterīna līmenis un attīrās asinsvadi. Tātad – organismā svarīgs ir ne tikai Omega-3 līmenis, bet arī Omega-6 un Omega-3 taukskābju balanss. Ideāli, ja tas ir 1:1 vai vismaz nepārsniedz 3:1, jo tā cilvēks ir ģenētiski ieprogrammēts. Mūsdienu rietumu ēdienkartē ir ļoti palielināts Omega-6 daudzums no augu eļļām (tās ir paslēptas arī daudzos gatavajos produktos), gaļas (kādreiz cilvēki ēda vairāk zivis un mazāk gaļu nekā mūsdienās), cukuri un cietes arī piedod savu artavu pie iekaisumu procesiem. Pēc medicīniskās statistikas – kādreiz cilvēki apēda 1 kg Omega-6 gadā, tagad ar pārtiku apēd 12 kg. Omega-3 kādreiz bija 8% asinīs, tagad ir nepilni 4%, tas viss atstāj tālejošas sekas. Varat neticēt un nelietot, tomēr – izvērtējiet savu ēdienkarti; asins tests var palīdzēt to izdarīt. Mūsu produkts BalanceOil satur unikālu zivju eļļas un olīveļļas apvienojumu, kas ļauj sakārtot taukskābju attiecības jūsu organismā. Eļļa ir pieejama trīs dažādās garšās , arī kapsulās un ,kā piedeva tam, tiek piedāvāta arī kokteiļa veidā.

BalanceOil priekšrocības
BalanceOil* sniedz zinātniski dokumentētas sastāvdaļas,
ieskaitot EPA, DHA, vitamīnu D un polifenolu. Zemāk
skatiet BalanceOil priekšrocības.**D vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību,DHA palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību
EPA un DHA veicina normālu sirds darbību, Olīveļļas polifenoli eicina asins lipīdu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
DHA palīdz uzturēt normālu triglicerīdu līmeni asinīs,D vitamīns palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību.
DHA palīdzuzturēt normālu redzi,D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas
darbību.

EPA un DHA palīdz uzturēt normāluasinsspiedienu.
 ** Šīs veselības prasības apstiprinājusi Eiropas pārtikas nekaitīguma iestāde
(EFSA – European Food Safety Authority)
* Ieteicamo dienas devu nedrīkst pārsniegt. Uztura piedevas neaizstāj daudzveidīgu uzturu, bet gan ir jāapvieno ar šādu uzturu un veselīgu dzīves stilu. Ja lietojat medikamentus, kas sašķidrina asinis, pirms BalanceOil kursa uzsākšanas konsultējieties ar savu ārstu. Konsultējieties ar savu ārstu arī tad, ja esat grūtniece vai jūsu bērnam ir mazāk par 1 gadu.
—————————
Zinzino galvenā mītne atrodas Gēteborgā, un Zinzino produkti tiek
izplatīti Norvēģijā, Dānijā, Fēru salās, Somijā, Islandē, Igaunijā, Latvijā,
Lietuvā un Amerikas Savienotajās Valstīs.
Zinzino produkti tiek izplatīti ar tiešās tirdzniecības metodi, tāpēc Tu tos
neatradīsi veikalos vai neredzēsi reklāmās. Ja Tu vēlies uzzināt vairāk, pasūtīt, konsultēties par kādu no
Zinzino produktiem, sazinies ar mani : Egitu Sproģi zvanot pa mob.t. 29495658, rakstot uz [email protected]
Kā klients Tu esat laipni aicināts manā internetveikalāwww.izinzino.com/2002347257
Šī informācija ir tā vērta, lai  ar to dalītos!
Ticēt vai nē, lietot vai nelietot – tas  paliek katra paša ziņā.